Vestuvių muzikantai Šiauliuose

Renginių vedėjas Romualdas

Grupė Aura

Muzikantai grojantys vestuvių šventėse ir vedantys renginius. Grupė “Aura” - tai 4 muzikos išsilavinimą turintys linksmi žmonės. Muzika - grupės atlikėjams, tai hobis ir pramoga, o ne darbas. Jūsų šventės - kartu ir2000 mūsų šventės, todėl šventėse garantuota gera AURA.

Grupė AURA-2

Muzikantai grojantys vestuvių šventėse ir vedantys renginius. Grupė “Aura” - tai 2 muzikos išsilavinimą turintys linksmi žmonės. Muzika - grupės atlikėjams, tai hobis ir pramoga, o ne darbas. Jūsų šventės - kartu ir mūsų šventės, todėl šventėse garantuota gera AURA.

Romualdas Juzukonis

Solidus stilius, jaunatviška energija, puikus humoro jausmas ir gebėjimas rasti bendrą kalbą su bet kokia publika – tai svarbios Romualdo savybės, kurios užtikrina puikiai pasisekusią Jūsų šventę! Ilgametė patirtis, profesionalumas ir daugybė sėkmingai pravestų renginių kalba už jį patį. Ieškote savo šventei ne tik vedėjo, bet ir atlikėjo? Romualdas gali Jums pasiūlyti ir muzikinę programą – tiek solinę, tiek su žavingosiomis grupės „Aura“ merginomis ! Patikėkite savo šventės organizavimą Romualdui ir būkite ramūs- viskas bus sustyguota,stilinga ir nepakartojama, o įspūdžiais dalinsitės dar ilgai!