Renginių vedėja Simona
Renginių vedėjas Modestas

Romualdas

Renginių vedėjas, atlikėjas, muzikantas
Solidus stilius, jaunatviška energija, puikus humoro jausmas ir gebėjimas rasti bendrą kalbą su bet kokia publika – tai svarbios Romualdo savybės, kurios užtikrina puikiai pasisekusią Jūsų šventę! Ilgametė patirtis, profesionalumas ir daugybė sėkmingai pravestų renginių kalba už jį patį. Ieškote savo šventei ne tik vedėjo, bet ir atlikėjo? Romualdas gali Jums pasiūlyti ir muzikinę programą – tiek solinę, tiek su žavingosiomis grupės „Aura“ merginomis ! Patikėkite savo šventės organizavimą Romualdui ir būkite ramūs- viskas bus sustyguota,stilinga ir nepakartojama, o įspūdžiais dalinsitės dar ilgai!

Simona

Vaikų renginių ir Jūsų šventės vedėja
Profesionali, atsakinga bei išraiškinga vaikų ir suaugusiųjų švenčių vedėja, galinti praskaidrinti nuotaiką net ir pačiam rūsčiausiam svečiui. Simona turi ypatingai daug patirties vedant ir organizuojant vaikų šventes: gimtadienius, krikštynas, išleistuves, šeimų šventes, tad staigmenos, žaidimai, linksmybės - garantuotos.
Jei norite nustebinti savo vaikus, persirengusi Pelytės, Pimpačkiuko, Piratės ir kitų personažų kostiumais, Simona Jums tikrai patiks ir  smagiai pažais su Jūsų mažyliais, o vėliau ateis eilė ir suaugusiems. Energija, nuoširdus bendravimas bei neblėstanti šypsena - Simonos vizitinė kortelė !

Modestas

Aktorius ir renginių vedėjas
Energingas, elegantiškas, žavus, geros nuotaikos ir humoro jausmo nestokojantis Jūsų šventės vedėjas. Drąsiai patikėkite jam savo  gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, vaikų šventės, įmonės vakarėlio, krikštynų šventes ! Jaunatviškas veržlumas ir aktorinė patirtis pridės ypatingų „prieskonių“ renginiui, o įsiklausymas į kliento pageidavimus, lankstumas ir profesionalumas leis džiaugtis puikiai pavykusia švente !