Muzikinis sveikinimas

Muzikinis sveikinimai – šiomis dienomis ypač populiarus sveikinimo būdas, norint nustebinti mylimus ir brangius žmones. Muzikinis sveikinimas leidžia Jums gėlių puokštę pakeisti į gyvai atliekamus muzikinius kūrinius ir dainas. Kviečiame orginaliai prisipažinti meilėje, pasveikinti su gimtadieniu, motinos diena, vestuvių metinėmis ar kita puikia proga ! Muzikinis sveikinimas, platus dainų ir muzikinių kūrinių repertuaras-tai kas nustebins Jūsų artimąjį. Jums brangius žmonės gali pasveikinti : ● Charizmatiškasis atlikėjas Romualdas Juzukonis ● Profesionalus saksofonistas Gediminas ● Populiariosios muzikos grupė „Aura“ ir atlikėjas Romualdas Juzukonis ● Vyrų vokalinis ansamblis „Daina-va“ ● Linksmos muzikos ansamblio „Baisogaliai“ kavalieriai. Muzikinis sveikinimas tai dovana Jūsų artimam žmogui, kuri paliks įspūdį ir įsimins ilgam ! Nepraleiskite progos sužibėti originalumu, sukurti šventinę nuotaiką ir pradžiuginti ! Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, klientas apmoka kelionės išlaidas (Šiaulių miesto ribose nemokamai).

Muzikinis sveikinimas tai dovana Jūsų artimam žmogui, kuri paliks įspūdį ir įsimins ilgam ! Nepraleiskite progos sužibėti orginalumu, sukurti šventinę nuotaiką ir pradžiuginti !

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, klientas apmoka kelionės išlaidas (Šiaulių miesto ribose nemokamai).
Informaciją ir užsakymai priimami Tel. +370 611 32176 arba El.p. pramogukaraliai@gmail.com

Gėlių įteikimas

Dovanoti gėles – visuomet buvo galantiška ir romantiška. Gėlių įteikimas geriausias būdas parodyti dėmesį, sužavėti, pasveikinti, nes būti apdovanotam gėlėmis visada smagu ir miela. Mes siūlome nustebinti savo artimą dovanojant gėles kitokiu- nepaprastu ir efektingu – būdu ! Kaip Jums skamba-„Gėlių įteikimas“ jūsų mylimiesiems, draugams, kaimynams ? Jums puikiai tiks personažai – Zoro, Muškietininkas, Džentelmenas, Kapitonas – galantiški, žavūs, charizmatiški ir iškalbingi ! Jūsų damos bus apdovanotos ne tik gėlėmis, bet ir eilių posmais ! Kabareto mergina – personažas kuriam gėlių įteikimas-tai lyg šventė stebinanti vyrus ! Įspūdingai, ekspresyviai ir spalvingai – štai koks „Gėlių įteikimas“ siūlomas Jums. Gėlės ir „Pramogų Karaliai“ – tai puikus duetas – staigmena ir dėmesys Jūsų artimajam . Garantuojame – visi liks sužavėti!
Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, klientas apmoka kelionės išlaidas (Šiaulių miesto ribose nemokamai).
Informaciją ir užsakymai priimami Tel. +370 611 32176 arba El.p. pramogukaraliai@gmail.com